Sosyal Ağlarda Biz :

ALES

ALES

Eğitim seviyeniz yükseldikçe, okumanız gereken kaynaklar ve ders kitapları artmaktadır. Özellikle doktora ve doktora hazırlık öğrencilerinin, diğer gruplara göre çok daha fazla kaynak taraması yapması gerekmektedir.

ALES'te yoruma dayalı soruların sayısı, diğer sınavlara göre daha fazladır ve soru metinleri uzundur. Dolayısıyla, bu sınava giren öğrenciler çok hızlı okumalı ve okuduklarını tek seferde anlayabilmelidir. 

Doktora öğrencileri, tez yazımı için çok fazla litaretür taraması ve kaynak araştırması yapmak zorundadır. Bu eğitim grubunda, zaman yönetimi çok büyük önem arz etmektedir.

Metinleri anlama ve değerlendirme yetinizi geliştirerek dikkat ve konsantrasyonunuzu artırabilirsiniz.

Okuma pratiğiyle beyninize daha iyi iletişim becerileri ve teknikleri kazandırarak daha başarılı olabilirsiniz.

Etkili Hızlı Okuma Eğitimi ile birlikte ALES’e hazırlanırken zamanınızı daha etkin kullanabilirsiniz.

Test sorularını çok daha hızlı bir şekilde okuyarak daha fazla soru çözebilirsiniz.

               Online Hızlı Okuma ile zamandan tasarruf ederek kendinize daha çok vakit ayırabilirsiniz.

 

Hızlı okuma eğitimine katılan öğrenciler, ortalama okuma hızlarını dört kata kadar artırmaktadır. Hız artışı ile birlikte, okuduğunu anlama oranı da yükselmektedir. Bu eğitim grubuna üye olarak okuma hızınızı bir ayda dört katına çıkarabilirsiniz. Üstelik, online olmasından dolayı kursa gitme zorunluluğu yoktur. Böylelikle istediğiniz yerden, istediğiniz zaman, sadece kimlik numaranızı kullanarak sisteme giriş yapabilir ve 40 dakika süren günlük egzersizlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Kayıt Formu

 
 
Ödeme Tipi
 
Hesap Bilgilerimiz
QNB Finansbank
Sami Cida
TR83 0011 1000 0000 0079 6566 75