Sosyal Ağlarda Biz :

ALES

ALES

Eğitim seviyeniz yükseldikce okumanız gereken kaynak ve ders kitapları artmaktadır. Özellikle Doktora öğrencileri veya doktora hazırlık öğrencilerinin diğer gruplara göre çok fazla kaynak taraması yapması gerekmektedir.

Ales sınavlarında da diğer sınavlara göre daha fazla yoruma dayalı sorular çıkmaktadır ve soru metinleri diğer sınav sistemlerinden çok fazladır. Bu sınava giren öğrencilerin çok hızlı okumalı ve okuduğunu tek defa da anlamalıdır. 

Doktora okuyan öğrenciler tez yazımı için çok fazla litaretür taraması ve kaynak araştırması yapmak zorundadır. Bu eğitim grubunda zaman yönetimi çok önem arz etmektedir.

Metinleri anlama ve değerlendirme yetinizi geliştirerek; dikkat ve konsantrasyonunuzu üst seviyelere taşıyabilirsiniz.

Okurken beyninize daha iyi iletişim beceri ve teknikleri kazandırarak başarı oranınızı artırabilirsiniz.

Etkili Hızlı Okuma Eğitimi ile birlikte ALES’e hazırlanırken zamanınızı da ekonomik kullanmış olursunuz.

Test sorularını çok daha hızlı bir şekilde okuyup daha fazla soru çözebilirsiniz.

               Online Hızlı Okuma ile aynı zamanda kendinize ayıracak daha fazla zaman edinmiş olursunuz.

 

Hızlı okuma eğitimine katıl öğrenciler ortalama okuma hızını 4 kat arttırmaktadır. Hız artışı ile birlikte anlama oranıda yükselmektedir. Bu eğitim grubuna üye olarak okuma hızınızı 1 ayda 4 katına yükseltebilirsiniz. Üstelik online olmasından dolayı bir kursa gitme zorunluluğu yoktur. Böylelikle istediğiniz yerden sisteme T.C. numaranız ile bağlanarak günlük 40 dakikalık egzesizlerinizi tamamlayabilirisiniz. 

Hemen Eğitime Başlayın