Sosyal Ağlarda Biz :

Hakkımızda

Hakkımızda

onlinehizliokuma.net Hakkında;

Online Hızlı Okuma bir Onlinesoft Bilgi ve İletişim Teknolojileri yazılımdır. 2012 yılından beri eğitim yazılımları üzerine çalışan Sami CİDA tarafından geliştirilen bu sistem alt yapısı, metin ve kelime sayıları, desteklediği diller açısından dünyanın en gelişmiş Online Hızlı Okuma sistemidir. Şu anda Türkiye'nin yanı sıra Avusturya, Almanya, Rusya, Kazakistan, Özbekistan, Azerbaycan ve Gürcistan'da kullanılmaktır. 

Türkiye'de bir çok online eğitim firmaları, hızlı okuma firmaları, özel öğretim kursları, özel okullarda binlerce öğrenci tarafından kullanılmaktadır. Ayrıca belediyeler ve milli eğitim müdürlükleri ile de proje olarak yine binlerce öğrenciye eğitim verilmeye devam edilmektedir. Geniş bir kitleye hitap ettiği için ve tercih edildiği için sürekli güncellenen dinamik bir yapısı vardır. 

Okumak ve okuduğunu anlamak ülkemizde ki eğitim problemlerinin en başında yer almaktadır. Dünya üzerindeki gelişmiş toplumlara bakıldığında insanların herhangi bir yaş ayrımı olmaksızın her yaşta okuma alışkanlığı edinebilmeleridir. İçerisinde yaşadığımız yüzyılı göz önüne aldığımızda internetin artık sadece ev ve işyerlerinde değil hayatın her anında mobil olarak da yanımızda olduğunu görüyoruz. Bu nedenle her an yeni bir şeyler okuyup öğreniyoruz. Okurken bizler için önemli iki unsur var. Birisi “BİLGİ EDİNMEK” diğeri ise “ZAMAN YÖNETİMİ”.  Bu iki unsur birleştiğinde hem sürekli okumaya hem de hızlı olmaya ihtiyaç duyarız.

Ülkemizde okuma oranını arttırmak için “onlinehizliokuma.net” olarak 25.000 ‘ i aşkın öğrencide yaptığımız anket sonuçlarında; temel okuma sorunlarının en başında okuduğunu anlamama ve odaklanamama sorunu yer alıyor. Bunun çözümü hızlı okuma ve anlama eğitimidir.

onlinehizliokuma.net diğer hızlı okuma platformlarının aksine kendi sistem ve altyapısını sürekli güncelleyerek hem kişiye özel hem ihtiyaca özel eğitim olanağı sunar. Bunun yanı sıra kurumlara özel, talep edilen içerik ve müfredata göre her yıl farklı kitaplar tasarlıyoruz.

onlinehizliokuma.net birçok büyük projeye çözüm ortağı olmuş ve alt yapı sağlamıştır. Kurumumuz hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.onlinesoft.net sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Eğitime Başlayın