Sosyal Ağlarda Biz :

İlkokul (4)

İlkokul (4)
İLKOKUL 4. SINIFLAR İÇİN HIZLI OKUMA
 
Türkiye eğitim sistemi 2005 yılı itibari ile tümden gelim yerine tüme varım olarak değişmiştir. Okuma eğitimi ses temelli olarak verilmektedir. Bu sebepten dolayı öğrencilerin normal sesli okumaya geçmesi zaman almaktadır. Bazı öğrencilerde bu durum 4 sınıfa kadar sürmektedir. 
 
www.onlinehizliokuma.net 4. sınıf öğrencileri için hazırladığı, giriş seviyesindeki hızlı okuma sistemi ile 30 gün içinde hızlı okumaya geçirebilmektedir. Bu eğitim sayesinde öğrencilerimiz hem sesli hem sessiz çok hızlı, seri ve akıcı şekilde okuyabiliriler. 
 
İlkokul 4. sınıf öğrencilerinin eğitim diğer gruplardan farklıdır. Öğrencinin okuması gereken metinler ve kelimelerin seviyesi eğitim grubuna göre özel olması gerekmektedir. Ayrıca ilkokul hızları ve seviye artışlarına dikkat edilmesi gerekmektedir.
 
Onlinehizliokuma.net çocuklar için hazırladığı göz koordinasyonu ile göz kaslarını geliştirip, takistokop egzersizleri ile kelime görme hızını artırarak, gruplama ve gölgeleme egzersizleri ile göze metin üzerinde kontrol sağlar. Eğitim verimi hızlı okuma ve anlama testleri ile ölçülerek öğrencinin gelişimini hem öğretmen hem öğrenci olarak takip edilebilmektedir. 

Eğer dilerseniz aşağıdaki  KAYIT FORMU'nu doldurarak, bizimle irtibata geçerek eğitime başlayabilirsiniz.

Kayıt Formu

Ödeme Tipi
Hesap Bilgilerimiz
QNB Finansbank
Sami cida
TR83 0011 1000 0000 0079 6566 75