Sosyal Ağlarda Biz :

KPSS

KPSS

Ders çalışırken okumaya harcadığınız 1,5 - 2 saatlik zamanı 45 - 50 dakikaya indirebilir, sınav öncesi çalışmalarınızı kolaylaştırabilir, sosyal yaşamınıza çok daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Hızlı okuma eğitiminin amacı, hayatta 4 kat daha hızlı olmanızı ve 4 kat daha iyi öğrenmenizi sağlamaktır. 

Sınav başarısını artırmak için çok çalışmak yeterli olmayabilir. Bu nedenle, öğrencilerin etkili çalışma ve öğrenme yöntemleri konusunda bilinçli bir eğitim almaları, okuldaki başarılarını ve buna bağlı olarak okul sonrası yaşamlarını olumlu yönde etkileyecektir.

KPSS'ye hazırlanan bir öğrenci normalde 120 soruyu 120 dakikada yetiştirememesine rağmen, anlayarak hızlı okuma tekniklerini öğrendiği takdirde, yetiştirmeyi bir yana bırakıp tüm soruları 25 - 30 dakikada bitirebilir. Anlayarak hızlı okuma tekniklerini öğrenen bir okuyucu, hızlı okuyarak zihinsel gezintileri asgariye indirmiş olur. Böylece konsantrasyon yükselir ve bilgi kaydı daha berrak olur. Düşünce, algılama, değerlendirme kavramları gelişir ve karar hızı artar. Anlayarak hızlı okuma tekniklerini bilen bir okuyucu, okuma işini monotonluktan çıkararak zevkli ve eğlenceli bir hâle getirir, daha kısa sürede daha fazla öğrenme fırsatı bulmuş olur.

Şimdi bu eğitimi almanın tam zamanı. Eğitim hayatınızı tamamlayacak "anlayarak hızlı okuma" alışkanlığı için hemen kayıt olun.

Kayıt Formu

 
 
Ödeme Tipi
 
Hesap Bilgilerimiz
QNB Finansbank
Sami Cida
TR83 0011 1000 0000 0079 6566 75